ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym

 

Łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która z jakichś powodów nie może się swobodnie poruszać, musi przebywać w pozycji leżącej. W przypadku kontuzji można liczyć na stosunkowo szybki powrót do zdrowia, ale rehabilitacja po przebytej operacji nierzadko zajmuje do nawet kilku miesięcy. Niektórzy pacjenci, przede wszystkim w podeszłym wieku, borykający się z chronicznymi schorzeniami, są zmuszeni do wieloletniego korzystania z łóżka rehabilitacyjnego. W każdym przypadku kluczową kwestią staje się zapewnienie chorym i kontuzjowanym wysokiego komfortu, poczucia bezpieczeństwa. Można to uzyskać dzięki profesjonalnemu sprzętowi medycznemu.Wypożyczalnia sprzętu medycznego Katowice dla osób potrzebujących specjalistycznych rozwiązań w przystępnych cenach

Łóżko rehabilitacyjne może być konieczne w przypadku ciężkiej choroby, przebytego urazu, na czas rekonwalescencji po zabiegu operacyjnym. Niestety jego zakup wiąże się z wysokim kosztem, więc warto odwiedzić wypożyczalnię sprzętu medycznego w Katowicach. Z oferty mogą skorzystać wszyscy, nie wiąże się to z dużym wydatkiem. Profesjonalne łóżka rehabilitacyjne stanowią ogromne udogodnienie dla pacjentów, którzy wymagają sprawowania całodobowej opieki. Po wypisaniu ze szpitala kluczowe staje się zapewnienie pacjentowi optymalnych warunków do życia w domu, sprzyjających powrotowi do zdrowia lub ustabilizowaniu jego stanu. Do zalet wynajmu sprzętu medycznego zalicza się przede wszystkim dużą dostępność, atrakcyjne ceny, możliwość transportu i montażu, przeszkolenie z obsługi, fachowe doradztwo, gwarancję niezawodnego działania, ograniczenie formalności do minimum.

Nie trzeba nawet wychodzić z domu, wystarczy zadzwonić i przedstawić swoje potrzeby. Obsługa wypożyczalni pomoże dobrać odpowiedni sprzęt, zostanie ustalony dogodny termin dostawy. Następnym krokiem jest transport łóżka rehabilitacyjnego i jego zainstalowanie. Domownicy zostaną przeszkoleni z obsługi sprzętu. Formalności również będą załatwione na miejscu. Jeśli łóżko rehabilitacyjne przestanie być już potrzebne, to wystarczy skontaktować się z wypożyczalnią w celu jego odebrania. Jak widać, jest to bardzo proste i wygodne. Pacjent szybko otrzyma niezbędny mu sprzęt medyczny, który podniesie komfort życia codziennego. Łóżka są nowoczesne, serwisowane, wyposażone w wysięgnik z trójkątem ułatwiający zmianę pozycji, praktyczne kółka z funkcją blokady, co przekłada się na mobilność i przeciwdziałanie samoczynnemu przemieszczaniu.


Mnogość sprzętów medycznych w jednym miejscu, zawsze z gwarancją atrakcyjnych cen

Wypożyczalnia sprzętu medycznego ma do zaoferowania szereg łóżek rehabilitacyjnych. Najczęściej wybierane są modele sterowane elektrycznie ze względu na ogromną wygodę. Pozwala to na bezwysiłkową zmianę ułożenia pacjenta, przybranie dogodnej pozycji w danym momencie. Chory może również sam sterować łóżkiem za pomocą pilota. Obecność materaca przeciwodleżynowego zapobiega powstawaniu odleżyn. Pamiętać należy o tym, aby mieć na uwadze wzrost pacjenta i jego wagę przy wyborze sprzętu medycznego. W ofercie znajdują się także mniejsze modele dla dzieci i łóżka będące w stanie wytrzymać spore obciążenia w przypadku pacjentów z otyłością i nadwagą. Wypożyczalnia gwarantuje szybką dostawę, aby móc zapewnić choremu profesjonalną opiekę.

Klienci mogą mieć pewność, że sprzęt medyczny jest dostarczany zawsze po dokładnym oczyszczeniu i zdezynfekowaniu po każdym oddaniu przez poprzedniego użytkownika. Przekłada się to na większe bezpieczeństwo, wysoką higienę. Sprzęt medyczny jest także objęty gwarancją. Jeśli wystąpi jakaś awaria lub zostanie wykryta wada podczas użytkowania, to wystarczy skontaktować się z obsługą wypożyczalni. Zajmie się błyskawicznie rozwiązaniem powstałego problemu. Zostanie dokonana naprawa na miejscu lub wymienione łóżko. Nie trzeba martwić się o wystąpienie niedogodności. Sprzęt medyczny można wynająć na dowolny czas, czyli na kilka dni, tygodni lub nawet rok. Wystarczy przedłużyć najem lub zrezygnować z niego. Oferta jest bogata i zróżnicowana, więc można zaopatrzyć się w rozmaite sprzęty medyczne, zawsze wysokiej jakości.

.

łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym, wypożyczalnia sprzętu medycznego katowice

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia