ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wypożyczenie specjalistycznego łóżka rehabilitacyjnego lub szpitalnego to czasami konieczność, a czasami przypadek losowy np. dla osoby, która ucierpiała w wypadku komunikacyjnym. W praktyce dla wielu rodzin kupno tego typu łóżka to duży problem, ponieważ nie mogą pozwolić sobie na tak kosztowny wydatek. Nowe łóżko kosztuje często nawet do 6 tys. zł. Wówczas alternatywą jest wypożyczenie takiego sprzętu, co oferujemy w naszej wypożyczalni.

 

Wypożyczenie łóżka szpitalnego cena

 

Okres rekonwalescencji po chorobie czy też codziennie opieka nad osobą trwale niezdolną do poruszania się wymaga specjalistycznego sprzętu w postaci łóżka. Tylko właściwie dobrane łóżko medyczne daje możliwość regulacji kąta nachylenia, posiada odpowiedni materac przeciwodleżynowy oraz poręcze, które zapewniają bezpieczeństwo i chronią pacjenta przed możliwością niebezpiecznego upadku. Takie właśnie łóżka rehabilitacyjne posiadamy w ofercie naszej wypożyczalni.
Jeśli chcesz zatem zadbać o komfort bliskiej ci, chorej osoby, ale posiadasz ograniczone środki finansowe, to proponujemy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego, wyposażonego również w dodatkowe opcje, takie jak np. podnośnik pacjenta, co jest pomocne w sytuacji kiedy stan zdrowia osoby chorej wymaga tego.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wiele osób nie potrzebuje łóżka rehabilitacyjnego na stałe, ale na pewien odcinek czasu i wówczas wypożyczenie jest zdecydowanie bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż zakup nowego łóżka, ponieważ nie wiąże się z jednorazowym, dużym wydatkiem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Dzięki ofercie naszej wypożyczalni pacjenci mają do dyspozycji nowoczesne i profesjonalne łóżka, a opłata comiesięczna nie jest wysoka i nie narusza znacząco domowego budżetu.

 

Wypożyczenie łóżka szpitalnego cena

 

Wypożyczenie łóżka szpitalnego cena? Miesięczny koszt wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego zaczyna się od kwoty nawet poniżej 120 złotych, a znacznie bardziej zaawansowane modele, wyposażone w dodatkowe opcje to wydatek ok. 150 złotych za miesiąc. Jest to kwota, która dla większości pacjentów jest atrakcyjna, a jednocześnie zapewnia możliwość komfortu podczas wykonywania codziennych czynności, w czasie rehabilitacji i powrotu do zdrowia.
Nasze łóżka posiadają niezbędne certyfikaty, które potwierdzają ich jakość. Dla osób przewlekle chorych, po udarze, a także dla niepełnosprawnych i osób, które ucierpiały w wyniku wypadków losowych lub komunikacyjnych takie łóżka rehabilitacyjne to najlepszy wybór, który znacząco usprawnia wykonywanie wielu czynności i jest szansą na szybszy powrót do zdrowia lub uzyskanie znacznej sprawności. Z kolei dla bliskich i rodziny taki sprzęt znacząco ułatwia również opiekę nad chorymi na co dzień.

Jeśli szukasz specjalistycznego łóżka szpitalnego to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz, ale też zyskasz pewność, że dbasz najlepiej jak możesz o komfort swoich bliskich w trudnym czasie choroby i rekonwalescencji.

wypożyczenie łóżka szpitalnego cena

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia