ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Osoby, które mają za sobą ciężkie operacje bądź są podeszłym wieku wymagają rehabilitacji i stałej opieki. Taką terapię w sposób znaczący mogą ułatwić profesjonalne sprzęty do rehabilitacji. Przywracają one pacjentom w miarę normalne życie.

Wynajem sprzętu czy zakup?

Zakup sprzętu to duży wydatek, nie każdego pacjenta stać jednak na zakupienie nowego sprzętu rehabilitacyjnego. Czasami jest to również wydatek niepotrzebny, ponieważ sprzęt może być używany jedynie przez krótki okres czasu. Wszystkie powyższe kwestie bardzo dobrze rozumiemy. Właśnie dlatego powstała nasza firma, która zajmuje się wynajmem sprzętu. Takie rozwiązanie zapewnia pacjentom dostęp do sprzętu najwyższej klasy w konkurencyjnych cenach.

Dobro pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Nasza wypożyczalnia zapewnia wszystkim pacjentom dostęp do sprzętu najwyższej klasy. Kwestią najważniejszą jest dla nas zdrowie i życie pacjentów, z którymi współpracujemy. Dodatkowo, staramy się aby ceny naszych usług były na jak najniższym poziomie.

Wysoka jakość i profesjonalna obsługa.

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Nasza załoga dba o to, by spełniać wszystkie sugestie i prośby pacjentów. Dzięki nam proces odzyskiwania pełnej sprawności jest prostszy. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą naszej wypożyczalni - jest ona bardzo bogata i różnorodna. Każdy pacjent zmagający się z trudnym schorzeniem znajdzie sprzęt rehabilitacyjny, którego potrzebuje. 

wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, wynajem sprzętu rehabilitacyjnego

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia