ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Na skutek urazu, wypadku, operacji, choroby lub niepełnosprawności konieczna może być rehabilitacja. Jest ona niezwykle potrzebna do tego, aby odzyskać utraconą sprawność, wzmocnić mięśnie i stawy, przyspieszyć zdrowienie. Każdy pragnie jak najszybciej powrócić do normalnego funkcjonowania lub przynajmniej poprawić komfort życia. Warto wobec tego wyposażyć się w specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, który to umożliwi. Nie trzeba go jednak kupować, można wynająć potrzebne urządzenia i akcesoria. Będzie to duża oszczędność pieniędzy. Oferowane łóżka rehabilitacyjne są idealnie dostosowane do potrzeb pacjenta, można je wyregulować. Nowoczesne modele mają mechanizm elektryczny sterowany pilotem.

 

Profesjonalne łóżko rehabilitacyjne wynajem od zaraz

 

Sposobem na szybkie pozyskanie wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego jest skorzystanie z usług wynajmu. Będzie to świetne rozwiązanie także dla osób, które nie dysponują zbyt wieloma środkami finansowymi. Jeśli nie ma funduszy do przeznaczenia na wyposażenie pokoju pacjenta w profesjonalne łóżko rehabilitacyjne renomowanej marki, to najlepszym rozwiązaniem będzie jego wypożyczenie. Pozwala to na zapewnienie choremu komfortowych warunków. Można ułatwić sprawowanie opieki nad nim, przyspieszyć powrót do zdrowia i to bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Rehabilitacja nie musi być droga, wystarczy wyposażyć się we wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria w wypożyczalni.

Klienci mogą liczyć na bogaty i zróżnicowany asortyment. Składają się na niego nie tylko łóżka rehabilitacyjne, można również dobrać do nich odpowiednie materace odleżynowe i szereg pomocnych elementów, które podniosą codzienny komfort życia pacjenta. W komplecie mogą znaleźć się stolik przyłóżkowy, stojak na kroplówkę, worek na mocz i kaczkę. Używanie nowoczesnego łóżka komfort zarówno leżenia, jak i siedzenia. Wykonywanie czynności dnia codziennego stanie się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

Jakie będzie odpowiednio łóżko rehabilitacyjne i materace odleżynowe?

 

Łóżko rehabilitacyjne wynajem zawsze powinno się dobierać do indywidualnych potrzeb użytkowników. Trzeba mieć na uwadze wiek pacjenta i jego wagę, rodzaj schorzenia, możliwości chorego. W przypadku osób mających problemy ze strony układu krążeniowego lub oddechowego najlepiej sprawdzi się łóżko z regulacją wielosegmentową. Zawsze można poprosić pracownika wypożyczalni o fachowe doradztwo przy wyborze optymalnego sprzętu rehabilitacyjnego. W ofercie dostępne są nawet łóżko w rozmiarze XXL dla pacjentów otyłych i z nadwagą. Można również wynająć łóżka dla dzieci, z regulowaną wysokością oparcia i barierek.

Łóżka występują w wersji metalowej i drewnianej. Te drugie są przyjemniejsze w dotyku, bardziej przypominają domowe meble. Wszystko to wpływa korzystnie na komfort psychiczny pacjenta. Łóżka drewniane łatwiej dopasować do pokoju chorego ze względu na estetyczne wykończenie. Jeśli wybierze się model z pełną regulacją elektryczną, to pacjent będzie mógł we własnym zakresie zmieniać pozycję. Łóżka sterowane pilotem to również duże ułatwienie dla opiekuna. Poręcze boczne zwiększają ochronę przed wypadnięciem, ich wysokość można regulować. Przyda się również wysięgnik z uchwytem nad łóżkiem, jeśli pacjent jest w stanie samodzielnie przyjmować pozycję siedzącą. Dobrym wyborem będą łóżko wyposażone w kółka jezdne z hamulcem, dzięki którym nie będzie problemu ze zmianą jego miejsca. Wzbogacenia łóżka o wygodny materac medyczny uchroni przed odleżynami i będzie wspomagać proces leczenia.

Łóżko rehabilitacyjne wynajem, Materace odleżynowe

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia