ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Łóżka dla chorych wypożyczalnia Rehavit

Potrzebujesz łóżka dla osoby chorej, po wypadku, lub pacjenta rehabilitowanego? Szukasz rozwiązań wygodnych zarówno dla osoby chorej, jak i opiekującego się nią personelu? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy dokładnie to, czego szukasz.

Wynajęcie i dostawa na najwyższym poziomie

Nasza firma oferuje profesjonalny wynajem łóżek dla osób chorych. Dzięki innowacyjnym formom prowadzenia naszej działalności, jesteśmy w stanie skrócić do minimum czas pomiędzy złożeniem zamówienia a dostarczeniem łóżka. Co więcej, nasz personel zadba o jego profesjonalny montaż, sprawdzając każdy z jego elementów. W naszym asortymencie mamy kilka klas łóżek, które są dopasowane do potrzeb każdego z naszych Klientów.

Technologia w służbie medycynie

Nasze łóżka spełniają wszystkie wymogi stawiane przed tego typu rozwiązaniami. Sprzęt, który oferujemy, wyposażony został w specjalny system umożliwiający bezprzewodową regulację położenia. Ponadto w komplecie znajduje się szereg zabezpieczeń w postaci barierek bocznych, minimalizujących do zera ryzyko upadku. Dzięki zaawansowanym akcesoriom, nasze łóżka poprawiają również komfort pracy samego opiekuna, odciążając jego plecy i kręgosłup. W naszej ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć wielu dodatkowych akcesoriów, takich jak np. wygodne materace, mocowane stoliki itd.

Podsumowując, w przypadku rozwiązań takich jak łóżka dla chorych wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego powinna spełniać najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że nasza działalność w 100 procentach je spełnia.

Łóżka dla chorych wypożyczalnia

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia