ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Łóżko do rehabilitacji

Rehabilitacja to całokształt procesów, które składają się na odzyskanie całkowitej sprawności fizycznej pacjenta. Czas jej trwania uzależniony jest od stosowanych metod leczenia. Jednym ze sprzętów, w które powinny zaopatrzyć się osoby przebywające w pozycji leżącej, jest łóżko do rehabilitacji.

Czym różni się łóżko do rehabilitacji od łóżka tradycyjnego?

Różnica między nimi jest bardzo duża, ponieważ łóżko do rehabilitacji wyposażone jest w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Można nim sterować przy użyciu pilota, dzięki czemu opiekunowie oraz osoby chore w szybki sposób mogą zmienić pozycję. Powoduje to, że łóżko rehabilitacyjne znacznie zmniejsza ryzyko powstania odleżyn. Zgięciem zagłówka można regulować - to z kolei sprawia, że nie trzeba podkładać poduszek do wykonywania codziennych czynności takich jak jedzenie, czytanie czy oglądanie telewizji.

Łóżko rehabilitacyjne, bezpieczeństwo i komfort w jednym.

Łóżko posiada szereg zalet. Przede wszystkim jest to sposób na odciążenie opiekuna. Równie ważne jest to, że zapewnia ono bezpieczeństwo osobie dotkniętej ciężkim schorzeniem. Mowa tu zwłaszcza o pacjentach, którzy przebywają w pozycji leżącej.

Wypożycz łóżko rehabilitacyjne.

Łóżko rehabilitacyjne i jego wypożycznie to doskonały sposób na to, by zapewnić choremu dogodne warunki do odbywania rehabilitacji oraz nie wydać majątku na nowy sprzęt tego typu. Nasza firma wynajmuje sprzęt wyłącznie najwyższej jakości. Potwierdzają to opinie wielu zadowolonych klientów, którzy korzystali już z naszych usług i wynajmowali u nas łóżko rehabilitacyjne.

łóżko do rehabilitacji

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia