ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Łóżko rehabilitacyjne można oczywiście kupić, ale wiąże się to z dużym wydatkiem. Będzie to dobrym rozwiązaniem dla osoby trwale unieruchomionej, które spędza całą dobę w pozycji leżącej. Należy zapewnić jej optymalne warunki do codziennej egzystencji, przeciwdziałać powstawaniu bolesnych odleżyn. Z kolei do tymczasowego użytkowania zdecydowanie taniej będzie wynająć odpowiedni sprzęt medyczny. W wypożyczalni znajduje się wiele modeli łóżek rehabilitacyjnych oraz szereg dodatkowych akcesoriów. Wynajem to najszybszy i ekonomiczny sposób na uzyskanie profesjonalnego sprzętu dla osób po urazach, unieruchomionych, chorujących.


Łóżko dla osoby starszej - ułatwiona opieka nad osobą leżącą dzięki wynajęciu łóżka rehabilitacyjnegoWypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Częstochowa oferuje specjalistyczne łóżko dla osoby starszej, które poprawia komfort życia, ułatwia codzienne funkcjonowanie i sprawowanie nad nią opieki. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego pacjenta, który większość czasu przebywa w pozycji leżącej z uwagi na problemy zdrowotne, przebyty uraz. Jeśli rokowania są dobre i możliwe staje się odzyskanie sprawności w ciągu kilku miesięcy, to najbardziej ekonomicznym i najwygodniejszym rozwiązaniem staje się wynajęcie profesjonalnego sprzętu medycznego. Można zaoszczędzić w ten sposób czas i pieniądze. Pracownicy udzielą również fachowego doradztwa związanego z wyborem odpowiedniego modelu łóżka. Zostanie ono dobrane do indywidualnych potrzeb i możliwości użytkownika. Łatwiej i szybciej odzyskuje się samodzielność i sprawność dzięki dostępowi do specjalistycznego sprzętu medycznego.

Wypożyczalnia zadba o to, aby wszystko zostało właściwie zamontowane w wyznaczonym miejscu, można liczyć także na dokładny instruktaż prawidłowego użytkowania. Zaletą korzystania z usługi dotyczącej wynajmu łóżek rehabilitacyjnych jest bezpłatny serwis. Oferowany sprzęt znajduje się w bardzo dobrym stanie, zawsze sprawdza się go przed użyciem. Ryzyko wystąpienia problemów z jego prawidłowym działaniem zostaje dzięki temu zredukowane do minimum. Jeśli jednak pojawią się jakieś problemy, wystarczy skontaktować się z wypożyczalnią, a pracownicy niezwłocznie zajmą się wyeliminowaniem awarii. W razie konieczności łóżko zostanie wymienione na inne, aby nie narażać pacjenta na niedogodności związane z brakiem możliwości korzystania z łóżka.


Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Częstochowa - łóżko rehabilitacyjne idealnie dobrane do pacjentaW wypożyczalni sprzętu medycznego znajduje się wiele modeli łóżek rehabilitacyjnych, mogą być one elektryczne lub manualne. Ze względu na komfort użytkowania najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na wynajęcie nowoczesnego modelu, sterowanego zdalnie. Jest to duże odciążenie dla opiekuna, z kolei pacjent może czuć się bardziej samodzielny i niezależny, dopasować idealną pozycję do bieżących potrzeb i preferencji. Łóżko medyczne jest niezwykle pomocne podczas wykonywania rozmaitych zabiegów higienicznych, spożywania posiłków i w czasie rehabilitacji. Godne polecenia są modele z kółkami, co przekłada się na mobilność. Można także liczyć na dodatkowe akcesoria typu barierki, wysięgnik, oparcie.

wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Częstochowa, łóżko dla osoby starszej

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia