ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk

W przypadku osób przewlekle chorych lub starszych łóżka rehabilitacyjne wysokiej jakości oraz stanowią niezbędny element wyposażenia pokoju, w którym będzie przebywać podopieczny wymagający opieki. Niektórzy opiekunowie decydują się na kupno profesjonalnego sprzętu potrzebnego przy pielęgnacji, jednak wiele osób korzysta z rozwiązań proponowanych przez sklepy ze sprzętem medycznym, wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk i niektóre ośrodki zdrowia czyli wypożyczenie specjalistycznego łóżka, które zapewni komfort choremu, opiekunom i rehabilitantom.

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Śląsk - najważniejsze funkcje.

Łóżka, które oferuje wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych śląsk, dysponują wieloma udogodnieniami oraz zabezpieczeniami, których zadaniem jest z jednej strony ułatwienie choremu funkcjonowanie podczas choroby i powrotu do zdrowia, a z drugiej pomoc dla opiekunów w codziennej pielęgnacji pacjenta. Najpopularniejsze na rynku modele posiadają 3 lub 4 funkcje, wśród których podstawową stanowi regulacja wysokości w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta i opiekuna. Kolejne ułatwienie to regulacja regulacja kąta pochyłu części pleców, zwykle rozwiązywana za pomocą pilota i stanowiąca ogromne ułatwienie podczas podawana w łóżku posiłków. Komfort leżenia zapewnia funkcja regulacji położenia nóg, tak aby chory mógł je zgiąć w kolanach. To funkcja bardzo ważna podczas rehabilitacji kończyn dolnych. Niektóre łóżka mają jeszcze jedną możliwość - pionizację łóżka, umożliwiającą przyjęcie przez osobę chorą tak zwanej pozycji Trendelenburga, w której pacjent leży na plecach, a jego głowa, górna część klatki piersiowej oraz tułów znajdują się poniżej poziomu nóg.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk.

Podstawową korzyścią z punktu widzenia pacjenta jest możliwość samodzielnego regulowania położenia nóg i tułowia. Dzięki możliwości wpływu na sytuację poprawia się poczucie komfortu psychicznego chorego, zapobiega to także powstawaniu odleżyn, co ma szczególne znaczenie podczas długotrwałego unieruchomienia w pozycji leżącej. Podczas snu przez spadnięciem z łóżka zabezpieczają barierki.

Solidne łóżko rehabilitacyjne stanowi gwarancję bezpieczeństwa, dzięki czemu opiekun może poczuć się mniej obciążony, a chory spokojniejszy podczas choroby. Rehavit oferuje wynajem łóżek rehabilitacyjnych Śląsk.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk zaprasza.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk, wynajem łóżek rehabilitacyjnych Śląsk

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia