ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Zalet wypożyczania sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego jest wiele. Pozwala to na szybkie zapewnienie pacjentowi niezbędnej pomocy postaci łóżka ortopedycznego, koncentratora tlenu, balkonika itd. Do wyboru jest wiele sprzętów, które ułatwiają chodzenie, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych. Mają korzystny wpływ na codzienne funkcjonowanie osoby chorej, starszej, rekonwalescenta. Przyspieszają powrót do zdrowia, podnoszą komfort psychiczny. Wynajem sprzętu medycznego to sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Pozwala na natychmiastowe przystąpienie do rehabilitacji w domowych warunkach.

 

Sprzęt na odleżyny - sposób na szybkie pozyskanie 

 

Nie tylko łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia ma w swojej ofercie. Do wyboru jest też szereg innych sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych. Osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się mogą wynająć wózek inwalidzki sterowany ręcznie, balkonik, kule. W przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo lub unieruchomionych na skutek wypadku/choroby niezwykle pomocne są podnośniki o niewielkich wymiarach, mobilne i stabilne. Wypożyczalnia ma do zaoferowania wiele artykułów, które ułatwiają życie pacjentowi i sprawowanie nad nim opieki. Możliwe jest także wynajęcie aparatu z tlenem, który stanowi niezwykłą pomoc przy astmie, chorobach płuc, schorzeniach układu krążenia i układu oddechowego.

Tlenoterapia wiąże się z wieloma korzyściami dla pacjenta. Wystarczy ustalić dogodny termin na wydanie lub dostarczenie sprzętu, a następnie podpisać umowę na świadczone usługi. Możliwe jest wybranie dowozu z montażem lub odebranie sprzętu osobiście. Wypożyczalnia gwarantuje serwis w trakcie całego okresu wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego. Klient decyduje o tym, na jak długo chce go wypożyczyć. Wynajem może trwać kilkadziesiąt dni, kilkanaście tygodni lub nawet kilka miesięcy. O zamiarze oddania łóżka wystarczy poinformować telefonicznie na parę dni przed końcem okresu rozliczeniowego. Pracownicy przyjadą po odbiór sprzętu w ustalonym terminie.

 

Łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia - co warto mieć na uwadze przy wyborze ?

 

Sprzęt  pozwala uchronić się przed bolesnymi zmianami skórnymi, które powstają w przypadku długotrwałego przebywania w jednej pozycji. Niestety na skutek choroby, wypadku lub niepełnosprawności pacjent może być zmuszony do pozostawania w łóżku przez wiele godzin. Istotne jest zapewnienie mu sprzętu z odpowiednim materacem zapobiegającym powstawaniu odleżyn. Przeciwdziałanie im jest niezwykle istotne, bo mogą doprowadzić do powstania rozległych i trudno gojących się ran, które są podatne na zainfekowanie. Przy wyborze łóżka rehabilitacyjnego zawsze powinno się mieć na uwadze wagę i wzrost chorego, stopień ograniczenia ruchowego, rodzaj schorzenia. Najlepszym wyborem będzie łóżko elektryczne z leżem czterosegmentowym sterowane pilotem, z pełną regulacją. Ułatwi to opiekę nad pacjentem, zapewni komfortowe spożywanie posiłków. Choremu będzie się lepiej oddychało, zostanie mu również ułatwiony kontakt z otoczeniem.

łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia, sprzęt przeciwodleżynowy

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia