ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Łóżka rehabilitacyjne, przeciwodleżynowe, a także kompleksowe akcesoria do nich łączy jedno - sprzęt ten musi spełniać wszystkie stawiane przed nim wymogi bezpieczeństwa, a także komfortu osób chorych. My w naszej ofercie poszliśmy o krok dalej, stawiając na wygodę i dobre samopoczucie, dzięki którym proces leczenia może odbywać się jeszcze szybciej.
 

Łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia - szerokie spektrum łóżek i akcesoriów

 
Jesteśmy krajowym potentatem jeśli chodzi o wypożyczanie łóżek rehabilitacyjnych i przeciwodleżynowych. Przez cały czas prowadzenia naszej działalności dbamy o to, by zapewnić Pacjentom najlepszy komfort i wygodę. Zajmujemy się wynajmem nie tylko samych łóżek, ale też wielu akcesoriów do nich, dzięki czemu możemy spersonalizować naszą ofertę dla konkretnych osób i ich potrzeb.
 

Usługi dodatkowe to nasza specjalność - wypożyczenie łóżka dla chorego

 
W przypadku takich rozwiązań jak łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia nasza oferuje szereg usług dodatkowych, np. w postaci doboru odpowiedniego materaca. Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do tego. Nasz doświadczony personel posiada bardzo szeroką wiedzę, z którą chętnie się podzieli z naszymi Klientami. Zapewniamy również możliwość szybkiego dostarczenia łóżka na miejsce, wraz z usługą montażu. Jednym słowem, wypożyczenie łóżka dla chorego u nas, jest gwarancją kompleksowej i profesjonalnej obsługi.
 
Podsumowując, w razie jakichkolwiek pytań chętnie na nie odpowiemy. Gwarantujemy szybką obsługę i zastosowanie najwyższych standardów. Jesteśmy po to, by pomóc osobom, które tego potrzebują.

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia