ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Jeśli w rodzinie mamy obłożnie chorego lub sami doświadczyliśmy choroby, która niestety wymaga odpowiedniej rehabilitacji i generalnie odpoczynku w pozycji leżącej, to częstokroć zastanawiamy się, gdzie wypożyczyć łózko dla chorego. Firma REHAVIT, czyli największa na Śląsku i w Małopolsce Zachodniej wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, oferuje wypozyczenie łozka szpitalnego najwyższych standardów i w przystępnych cenach.

Kiedy właściwie czeka nas wypozyczenie łozka szpitalnego (wypozyczenie lozka szpitalnego)?

Generalnie stykając się z poważnymi chorobami lub powypadkowymi defektami, musimy spojrzeć perspektywicznie w przyszłość i postarać się odpowiedzieć na kilka prostych pytań, dzięki którym łatwiej rozważymy wypożyczenie łóżka szpitalnego. Powinniśmy zastanowić się, w jakim wieku jest chory, dla którego będziemy chcieli wypożyczyć łóżko szpitalne, a także jaki jest stan chorego lub rekonwalescenta. Ta ostatnia kwestia, jest o tyle ważna, iż decydujące są tutaj nie tylko konsultacje lekarskie w momencie wypisu pacjenta z ośrodka szpitalnego. Powinniśmy zasięgnąć także opinii przyszłego prawdopodobnego rehabilitanta, a także przedstawicieli specjalistycznego zespołu pielęgniarskiego, który być w może w przyszłości chorym będzie się zajmować. Dowiemy się wtedy, iż wypożyczenie łóżka szpitalnego będzie niezbędne, bowiem chory nie rokuje nadziei na stosunkowo szybki powrót do pełnej sprawności, czyli około 3-4 miesięcy.

To prawda, roztrząsanie tych kwestii w momencie, gdy widzimy, iż nasz bliski w widoczny sposób cierpi, do najłatwiejszych nie należy. Postarajmy się jednakże choć na chwilę odsunąć na bok silne emocje i spojrzeć na wypożyczenie łóżka szpitalnego nie jak na zbędny wydatek, lecz na element, dzięki któremu będziemy w stanie przynieść choremu ulgę w dolegliwościach, a także ułatwić przyszłą – prawdopodobnie długotrwałą – opiekę sprawowaną przez osoby trzecie.

Poszukujemy dobrego sprzętu dla chorego, czyli gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego

Jeśli w trakcie rozmów ze specjalistami, bezpośrednio zajmującymi się przypadkiem chorego, dowiadujemy się, iż choroba ma znamiona tymczasowości i jest to na przykład przejściowe unieruchomienie po operacji, wypożyczenie łóżka szpitalnego będzie najlepszą opcją. Nie będziemy musieli kupować sprzętu (a przede wszystkim wybierać wśród dziesiątek modeli na rynku) samodzielnie i tym samym, ponosić pełnych, niekiedy ogromnych kosztów. Odpadnie także wtedy – dość uciążliwa – logistyka przemeblowania mieszkania na stałe, bowiem wypożyczenie łózka szpitalnego z firmy specjalistycznej, takiej jak REHAVIT, będzie oznaczało tylko tymczasowe ustawienie i wykorzystywanie. Decydując się na wypożyczenie łóżka szpitalnego, nie będziemy musieli także pamiętać o takich technicznych niuansach, jak dodatkowy zakup materaca.

Zastanawiając się, gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego, bierzmy pod uwagę firmy, które mają rozbudowaną ofertę i szeroki asortyment. Kompleksowość oferty w przypadku firmy proponującej wypożyczenie łóżka szpitalnego będzie oznaczać przede wszystkim: serwis w trakcie użytkowania oraz doradztwo techniczne. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych REHAVIT zapewnia także wniesienie wynajmowanego łóżka oraz odpowiednie przeszkolenie z podstawowych jego funkcjonalności. W odróżnieniu od wielu innych firm na rynku, sosnowiecka firma REHAVIT zapewnia także darmowy transport wypożyczonego łóżka do domu lub mieszkania klienta.

gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego, wypozyczenie lozka szpitalnego

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia