ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wypożycz sprzęt rehabilitacyjny - odzyskaj sprawność w krótkim czasie

Rehabilitacja to jeden z elementów składających się na przywrócenie pacjentom sprawności po różnego rodzaju schorzeniach czy ciężkich operacjach. Jest ona także koniecznością u pacjentów starszych, którzy zmagają się ze zwyrodnieniami.

Sprzęt rehabilitacyjny - pomoc w walce z chorobą.

Sprzęt rehabilitacyjny to jak wiadomo wszelkie urządzenia, które przeznaczone są do przeprowadzania zajęć rehabilitacyjnych. Dzięki tym zajęciom, w których w sposób aktywny uczestniczą osoby dotknięte różnego rodzaju schorzeniami, możliwe jest przywrócenie chorym możliwości normalnego funkcjonowania i zintegrowania ze społeczeństwem oraz wzrostu ogólnego poziomu życia. Sprzęt rehabilitacyjny ma za zadanie przywracać i usprawniań wszystkie zaburzone funkcje organizmu oraz wspierać proces rehabilitacji. Należy jednak pamiętać o tym, że należy go kupować mając na uwadze wszystkie potrzeby, jakie ma nasz organizm. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje pacjentom szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

Wypożycz sprzęt rehabilitacyjny pomożemy wybrać.

Dla wielu rodzin zakup nowego sprzętu rehabilitacyjnego jest wydatkiem nie do udźwignięcia - ich ceny są naprawdę wysokie. Z tego względu warto zdecydować się na jego wypożyczenie. Jest to rozwiązanie bezpieczne i stosunkowo tanie. Nasza firma ma w swojej ofercie szeroki wybór sprzętu do rehabilitacji, który charakteryzuje się trwałością. Jest również bezpieczny i prosty w obsłudze. Powinny go wypożyczyć wszystkie osoby, którym zależy na odzyskaniu zdrowia ich bliskich.

Sprzęt rehabilitacyjny

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia