ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Na skutek wypadku czy też choroby może wystąpić konieczność rekonwalescencji i rehabilitacji. Umieszczanie takiego pacjenta na zwykłym łóżku z całą pewnością nie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o kwestię jego wygody i bezpieczeństwa. Najlepiej jest jeszcze przed powrotem pacjenta do domu, wyposażyć jego pokój w specjalistyczne łóżko z możliwością wielu regulacji. Nie trzeba wcale kupować takiego łóżka szpitalnego na własność, gdyż można je wynająć. wypozyczalnia lozek szpitalnych jest sposobem na szybkie pozyskanie potrzebnego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego i to bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. 
 
 

Zakup łóżka szpitalnego na własność czy wypozyczalnia lozek szpitalnych?

 
 
W przypadku wystąpienia kontuzji, jakiegoś urazu czy choroby może zajść potrzeba skorzystania z profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego i opcji wynajem łóżek szpitalnych. Jeśli bliska nam osoba stanie się tymczasowo niepełnosprawna czy też przejdzie jakiś poważny zabieg operacyjny, będzie potrzebowała ona łóżka szpitalnego, które można kupić lub wynająć. Bardzo ważne jest to, na co pacjent jest chory i jak długo będzie użytkował sprzęt medyczny.
 

Rehavit - wynajem łóżek szpitalnych

 
Jeśli łóżko szpitalne potrzebne będzie tylko przez określony okres czasu i potem nie będziemy mieli co zrobić z zakupionym sprzętem medycznym, to znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na jego wynajem niż kupowanie łóżka na własność. W przypadku pocji wynajem łóżek szpitalnych jest tak, że za niewielką opłatą miesięczną można użytkować wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny, a gdy przestanie być on już potrzebny, to można łóżko bezproblemowo zwrócić. Jeśli jednak pacjent ze wglądu na swoją przypadłość potrzebuje dobrania indywidualnego sprzętu do stworzenia odpowiednich warunków do rehabilitacji, to wówczas konieczny staje się zakup określonego modelu łóżka. Na zakup łóżka szpitalnego na własność warto także zdecydować się w przypadku seniorów, którzy będą z niego korzystali przez dłuższy okres czasu, a nie tylko tymczasowo. Jeśli rehabilitacja ma trwać co najmniej kilkanaście miesięcy, to również bardziej opłacalny może okazać się jego zakup. 
 
 
Nie zawsze stać nas na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego, który jest pilnie potrzebny. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wypożyczalni łóżek szpitalnych. Oferowany sprzęt jest w pełni sprawny i wysokiej jakości, a więc zapewni pacjentowi wygodę i bezpieczeństwo na czas rekonwalescencji. Na wynajem warto zdecydować się w przypadku doznania urazu czy kontuzji oraz po zabiegu operacyjnym. wypozyczalnia lozek szpitalnych może pochwalić się bogatą i różnorodną ofertą, dlatego też każdy znajdzie model pasujący do swoich indywidualnych potrzeb.
wypozyczalnia lozek szpitalnych, wynajem łóżek szpitalnych

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia