ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Sprzęt rehabilitacyjny jest kosztowny. W związku z tym ciężko zakupić osobom prywatnym urządzenia wysokiej jakości. Z pomocą przychodzi jednak wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która w swojej ofercie ma sprzęt niezbędny dla osób z ograniczoną mobilnością lub wymagających rehabilitacji.

Jak działa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego?


Głównym celem wypożyczalni jest umożliwienie korzystania z profesjonalnego sprzętu osobom z niepełnosprawnością, które nie mogą pozwolić sobie na zakup sprzętu na własną rękę. Ponadto często sytuacja zdrowotna osób niepełnosprawnych i dotkniętych urazami dynamicznie się zmienia i wymagają oni wymiany sprzętu na kolejny. W związku z tym zakup jest często przedsięwzięciem bezsensownym. Lepiej wypożyczyć sprzęt, a następnie wymieniać go zgodnie z potrzebami. Sprzęt rehabilitacyjny można wypożyczać na różne okresy. Wszystko zależy od potrzeb oraz sytuacji wypożyczającego. Cena jest zależna od rodzaju sprzętu, jego funkcji oraz czasu, na jaki się go wypożycza.

Łóżko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy - sprzęt znajduje się w ofercie wypożyczalni?


Wypożyczalnia posiada w ofercie sprzęty przeznaczone dla osób wymagających rehabilitacji, jak i dla tych, które są mocno ograniczone, jeśli chodzi o samodzielne poruszanie się. Wypożyczyć można m.in. specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne. Poszczególne modele łóżek dopasowane są odpowiednio do przypadłości pacjentów, w związku z tym przed wypożyczeniem warto skonsultować się z wypożyczalnią w sprawie funkcji danego łóżka. Posiadają one możliwość elektrycznego sterowania za pomocą pilota, funkcje ułatwiające transport łóżka i chorego oraz specjalnie przystosowany do łóżka materac. W ofercie znajduje się także materac przeciwodleżynowy. Dzięki rurowej lub bąbelkowej konstrukcji zmiennociśnieniowej minimalizuje ucisk na części ciała najbardziej narażone na odleżyny. W związku z tym nie tylko zapobiega powstawaniu odleżyn, ale pomaga także w leczeniu już istniejących.

Łóżko Rehabilitacyjne, Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego, Materac Przeciwodleżynowy

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia