ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Nasz sklep medyczny specjalizuje się w kompleksowym dostarczaniu pacjentom profesjonalnego sprzętu medycznego. Posiadamy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu potrafimy dostosowywać ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadamy na rynku wysoką i ugruntowaną pozycję, dzięki czemu możemy oferować klientom atrakcyjne ceny.

Wybór sprzętu - duży problem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego sprzętu może być dla chorych i ich rodzin dużym problemem. Z tego powodu klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo dotyczące wyboru adekwatnego sprzętu. Pomagamy również załatwiać formalności dotyczące otrzymania dofinansowania.

Sprzęt najwyższej jakości

Nasza firma oferuje sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Posiada również wszystkie wymagane certyfikaty i pozwolenia. Nasz sklep jest numerem jeden na całym rynku. Oferujemy jednocześnie wysoką jakość usług oraz zapewniamy profesjonalną obsługę klienta.

Kup albo wypożycz

Pacjenci mogą nie tylko kupić produkty, ale również je wypożyczyć - w zależności od potrzeb. W przypadku, gdy sprzęt jest Państwu potrzebny na krótki czas, zapraszamy do jego wypożyczenia. Jest to rozwiązanie tanie i wygodne.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Można się z nimi kontaktować z wykorzystaniem drogi mailowej oraz poprzez formę telefoniczną. Zapraszamy do kontaktu

.

sklep medyczny

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia