ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Łóżko rehabilitacyjne ma łączyć w sobie dwie podstawowe funkcje: wypoczynkową i regeneracyjną. Ta pierwsza nierozłącznie wiąże się z koniecznością zadbania o wygodę pacjenta, która jest bardzo istotna w kontekście dochodzenia przezeń do pełni sił. Z kolei funkcja regeneracyjna to przede wszystkim szansa na zapewnienie Pacjentowi warunków dostosowanych do metod leczenia.

 

Co możemy Państwu zaproponować?

 

Nasze łóżka rehabilitacyjne Sosnowiec są zaprojektowane w ten sposób, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby osób wymagających specjalistycznej opieki zdrowotnej. W ramach świadczonych przez nas usług, oferujemy naszym klientom bardzo korzystne ceny, możliwość dostarczenia łóżka bezpośrednio pod adres klienta, a także usługę zmontowania łóżka z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb jego użytkownika i bliskich mu osób. Oferujemy również możliwość doboru wariantu łóżka do preferencji i stanu zdrowia osoby chorej. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dostarczanych przez nas rozwiązań, chętnie odpowiemy na każde z nich.

Łóżko rehabilitacyjne = maksimum wygód i funkcjonalności

Każde nasze łóżko dla chorego leżącego zostało zaprojektowane w ten sposób, by zapewnić jego użytkownikowi jak najwięcej komfortu. Każde z nich posiada funkcję zmiany pozycji, która jest szczególnie ważna z punktu widzenia osób cierpiących na odleżyny i inne, podobne schorzenia. Mało tego! W wielu dostępnych modelach istnieje możliwość regulowania położenia łóżka za pomocą dołączonego pilota. W naszych łóżkach standardem są też barierki boczne, które chronią osobę chorą przed upadkiem. Co więcej, barierki te (wraz ze specjalnym wysięgnikiem) znacząco pomagają w podniesieniu się lub w zmianie pozycji. Na uwagę zasługuje również fakt, że każde z dostępnych u nas łóżek zostało zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić maksimum komfortu opiekunowi pacjenta.

Nie tylko łóżka

W naszej ofercie znajdą Państwo zestaw akcesoriów, dzięki którym opieka nad pacjentami będzie jeszcze łatwiejsza. Jeśli są Państwo zainteresowani wyborem naszego asortymentu, to z przyjemnością zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie odpowiemy na wszystkie, dotyczące naszej oferty pytania.

Na koniec chcemy dodać, że stale wzbogacamy nasz asortyment o zupełnie nowe, funkcjonalne rozwiązania. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Image

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia