ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Los bywa przewrotny i nigdy nie wiadomo, kiedy może zajść potrzeba długotrwałej czy nawet stałej rehabilitacji, co wymaga sięgnięcia po specjalistyczny sprzęt medyczny. Może być to konieczne na skutek uszkodzenia ciała czy też przewlekłej choroby. Niestety zakup tego typu urządzeń wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, które mocno obciążają budżet. Nie każdego jest stać na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego o wartości do setek tysięcy złotych. Obecnie zakup nowego urządzenia nie jest jednak jedyną możliwością. Wypożyczalnia sprzętu medycznego to znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie

Wypożyczalnia sprzętu medycznego – dlaczego warto korzystać z jej usług?

W wyniku doznania urazu, wystąpienia kontuzji, dojścia do złamania kończyny czy też wystąpienia przewlekłego schorzenia konieczne jest zastosowanie różnego rodzaju sprzętu medycznego. Ceny tego typu urządzeń są niestety bardzo wysokie, więc zakup ich na własność wiąże się z ogromnymi wydatkami. Znacznie tańszym rozwiązaniem będzie wynajem sprzętu medycznego. Pacjent ma wówczas do dyspozycji profesjonalne oraz wysokiej jakości sprzęty medyczne i rehabilitacyjne, które może wynająć na konkretny okres. W wypożyczalni sprzętu medycznego dostępne są m.in. łóżka rehabilitacyjne, chodziki, drabinki przyłóżkowe, rotory rehabilitacyjne do ćwiczeń, laski typu trójnóg/czworonóg, kule ortopedyczne, toalety dla niepełnosprawnych, balkoniki do nauki chodzenia, koncentratory tlenu, materace przeciwodleżynowe zmiennociśnieniowe, ortezy, stabilizatory, schodołazy i podnośniki pacjenta.

Rehavit - sprzęt medyczny

Oferowane sprzęty są w bardzo dobry stanie technicznym i o najwyższej sprawności. Wszystkie potrzebne urządzenia medyczne dostępne są od zaraz, bez konieczności czekania na ich sprowadzenie/przygotowanie czy zgromadzenie wystarczającej kwoty pieniędzy. Dzięki wypożyczalni sprzętów medycznych i opcji wynajem sprzętu medycznego dom pacjenta może zostać wyposażony we wszystko, co jest mu potrzebne do odzyskania pełnej formy fizycznej.

wypożyczalnia sprzętu medycznego, wynajem sprzętu medycznego

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia