ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Niezależnie od tego, czy ktoś potrzebuje łóżka rehabilitacyjnego na kilka tygodni, czy na kilkanaście miesięcy, opłacalnym i wygodnym rozwiązaniem będzie wypożyczenie profesjonalnego sprzętu medycznego. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że nie ma problemu z doborem modelu do aktualnych potrzeb i preferencji. Będzie to ogromne ułatwienie zarówno dla pacjenta, jak i jego opiekuna. Koszt wynajmu jest bardzo niski w porównaniu z wartością wysokiej jakości urządzenia.

 

Łóżka pielęgnacyjne na wynajem?dlaczego warto postawić na 

 

Łóżka rehabilitacyjnego nie trzeba kupować, można je wynająć w bardzo przystępnej cenie i praktycznie od ręki. Koszt zakupu wysokiej jakości łóżka pielęgnacyjnego renomowanej marki jest wysoki. Jeśli ma być ono użytkowane krótkotrwale, tylko przez określony czas, to zdecydowanie lepszym wyborem będzie wynajęcie go. Wystarczy wybrać odpowiedni sprzęt medyczny, podpisać umowę i uiścić niewielką opłatę, a wypożyczalnia zajmie się dostarczeniem łóżka pod wskazany adres. Można liczyć na wniesienie go do pokoju pacjenta, zamontowanie i instrukcję obsługi sprzętu. Płaci się wyłącznie za użytkowanie sprzętu, nie ponosi kosztów eksploatacyjnych związanych z serwisem czy przeglądami. Możliwe jest również serwisowanie go w ramach umowy, zostanie niezwłocznie wymieniony na nowy, jeśli wystąpi jakakolwiek awaria. Wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowego, dzięki czemu użytkownik łóżka nie jest narażony na dyskomfort i nie trzeba szukać dodatkowego urządzenia na czas naprawy dotychczasowego. Możliwe jest wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego i dobranie do niego materaca oraz szeregu dodatkowych akcesoriów, które zwiększą komfort użytkowania i ułatwią codzienne życie.

 

Jak wybrać odpowiednie łóżko rehabilitacyjne?

 

Łóżko pielęgnacyjne powinno być przede wszystkim dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Liczy się komfort i bezpieczeństwo pacjenta, dlatego trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów technicznych przy wyborze sprzętu medycznego. Zawsze należy mieć na uwadze wagę i wzrost chorego, jego stopień ograniczenia ruchowego i rodzaj schorzenia. W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego znajdują się meble sprawdzonych, renomowanych producentów, które cechują się niezawodnością. Standardowe modele mają leża o wymiarach 90x200 cm i są przeznaczone dla osób o wadze do 140 kg. W przypadku osób zmagających się z otyłością konieczny będzie wybór łóżka, które wytrzyma większe obciążenie: powyżej 200 kg do nawet 300 kg. W ofercie wypożyczalni znajdują się także mniejsze modele, specjalnie zaprojektowane dla dzieci, czyli łóżka pediatryczne. Wybierając łóżko pielęgnacyjne, należy mieć na uwadze kwestię jego regulacji – przede wszystkim leża i wysokości (przekłada się to na łatwiejszą pielęgnację, rehabilitację i wykonywanie codziennych czynności sanitarnych). Godne polecenia są modele elektryczne, sterowane pilotem, z czterosegmentowym leżem, które zapewniają wygodę użytkowania. Mile widziany jest też regulowany zagłówek, dzięki czemu chory nie będzie mieć trudności w przyjęciu komfortowej pozycji siedzącej. Z kolei regulacja segmentu ud przeciwdziała powstawaniu bolesnych

Wynajem łóżka rehabilitacyjnego się opłaca

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia