ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Koncentrator tlenu

Tlenoterapia ma na celu dostarczenie pacjentowi powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu i jest stosowana między innymi w chorobach płuc (np. POChP, astma) oraz przy niewydolności układu krążenia. Ułatwia pacjentom oddychanie oraz łagodzi napady duszności. Do tlenoterapii wykorzystywane jest koncentrator tlenu, który dostarcza pacjentowi powietrze nasycone tlenem w odpowiednich dawkach.

Koncentrator tlenu - oferta

Nasz sklep prowadzi zarówno sprzedaż jak i wypożyczalnię sprzętu medycznego, w ofercie mamy także koncentrator tlenu. W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje koncentratorów tlenu;
W asortymencie naszego sklepu i wypożyczalni posiadamy koncentrator tlenu wysokiej jakości, znanych i sprawdzonych firm. W ofercie posiadamy koncentratory tlenu nowe i używane, które są w 100% sprawne. Ponadto świadczymy usługi serwisowe.

Koncentrator tlenu - wynajem

Dzierżawiąc nasz sprzęt zapewniamy okresowe przeglądy kontrolne. Na wypadek usterki jesteśmy do dyspozycji całą dobę przez cały rok.
Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu jaki jest koncentrator tlenu,dopasowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości. Nasi pracownicy udzielają informacji z zakresu prawidłowego użytkowania sprzętu oraz jego instalacji. Służą swoją wiedzą i pomocą,odpowiadając na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Rehavit poleca koncentrator tlenu oraz sprzęt rehabilitacyjny i medyczny.

koncentrator tlenu

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia