ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Sklep ortopedyczny

Sklep ortopedyczny oferujący sprzęt ortopedyczny ułatwia pacjentom rehabilitację oraz chodzenie. Jest to nieoceniona pomoc dla osób niepełnosprawnych. Nasz sklep może pochwalić się bardzo wszechstronną ofertą  sprzętu ortopedycznego oraz atrakcyjnymi cenami. Oprócz tego, obsługa klienta stoi na bardzo wysokim, światowym poziomie. 
 

Wykwalifikowana obsługa 

 
Zadowolenie naszych klientów to podstawa. Z tego powodu zatrudniamy profesjonalistów, którzy posiadają szereg kwalifikacji. Każdy klient może liczyć na otrzymanie fachowych porad dotyczących naszego asortymentu. W razie potrzeby możemy również dla Państwa sprowadzić potrzebny w danej sytuacji sprzęt  i dopasować do go indywidualnych oczekiwań i potrzeb.  

Sprzęt najwyższej klasy 

Nasz sklep może pochwalić się posiadaniem sprzętu najwyższej klasy. Do ich produkcji używane są najnowocześniejsze, innowacyjne technologie. Każdy z nich posiada stosowny certyfikat oraz zezwolenie potwierdzające jego wysoką jakość. Klienci, którzy zaopatrują się w naszym sklepie w sprzęt ortopedyczny mogą mieć pewność, że jest on nie tylko tani, ale również wygodny w obsłudze i bezpieczny.  
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej
Aby poznać szczegóły oferty bądź rozwiać wątpliwości, warto skontaktować się z naszymi konsultantami. Z pewnością pomogą Państwu wybrać sprzęt dopasowany do Waszych potrzeb oraz możliwości finansowych. W razie jakichkolwiek usterek bądź awarii, służymy pomocą - nasze produkty objęte są gwarancją.
 
Sklep ortopedyczny

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia