ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Gliwice

 

Długotrwałe przebywanie w pozycji leżącej wiąże się z wieloma niedogodnościami dla pacjenta. Zwiększa się również ryzyko wystąpienia bolesnych odleżyn. Można temu przeciwdziałać za pomocą odpowiedniego łóżka medycznego i dobranego do niego materaca przeciwodleżynowego. Jego zadaniem jest odciążenie miejsc narażonych na długotrwały ucisk, co zapobiega powstawaniu odleżyn i wspomaga leczenie już powstałych zmian skórnych. Przy braku możliwości wstania z łóżka o własnych siłach wspaniałym rozwiązaniem będzie wynajęcie nowoczesnego łóżka elektrycznego, którym można sterować za pomocą pilota. Stanowi duże udogodnienie podczas wykonywania czynności dnia codziennego, umożliwia robienie ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Sprzęt przeciwodleżynowy Sosnowiec dla osób przewlekle chorych, starszych, niepełnosprawnych, wymagających rehabilitacji

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Gliwice ma do zaoferowania wysokiej jakości łóżka medyczne, można również zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt ortopedyczny. Jeśli jest on potrzebny od zaraz, to najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie go. W ten sposób można zapewnić choremu pomoc, przynieść ulgę i podnieść komfort codziennego życia. Wypożyczalnia zapewnia nie tylko profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu rehabilitacyjnego, ale zajmie się również przetransportowaniem go do domu pacjenta. Wyposażenie pokoju chorego w nowoczesne pomoce medyczne ułatwia opiekę nad nim i przyspiesza powrót do zdrowia. Sprzęt można wypożyczyć na okres odpowiadający użytkownikowi (kilka dni, tygodni, miesięcy). Najbardziej opłacalny jest jednorazowy wynajem na dłuższy czas. Jeśli pojawi się taka chęć lub potrzeba, to można wymienić sprzęt na inny.

Firma oferuje elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Wynajmowany sprzęt rehabilitacyjny/ ortopedyczny jest w pełni sprawny, gotowy do użycia, wysokiej jakości, renomowanych producentów. Korzystanie z niego przyśpiesza powrót do zdrowia po wypadku, kontuzji, urazie. Na wypożyczenie sprzętu medycznego warto zdecydować się również w celu przetestowania go przed planowanym zakupem. Jeśli łóżko rehabilitacyjne ma być używane tylko tymczasowo, aż do odzyskania sprawności, to najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie wypożyczenie go. Pozwoli to zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wszystkie oferowane sprzęty są w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. Łóżka zostały wyposażone w automatyczną regulację, liczne zabezpieczenia, kółka z blokadą. Można też wypożyczyć podnośnik dla pacjenta, który ułatwia opiekowanie się osobą niepełnosprawną ruchowo. Przy niemożności samodzielnego poruszania się z pomocą przychodzą również wózki inwalidzkie, balkoniki, kule ortopedyczne.

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia