ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Oferujemy sprzęt rehabilitacyjny XXI wieku

Czas cierpienia zawsze jest czasem wyjątkowym i wymaga specyficznej troski i opieki. Skuteczna walka z ciężkimi schorzeniami jest uzależniona nie tylko od stopnia profesjonalizacji opieki zdrowotnej, ale też od komfortowych warunków bytu. Dzięki naszemu sprzętowi rehabilitacyjnemu, jesteśmy w stanie je zapewnić.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy sklepem medycznym, oferującym usługi z zakresu wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych działa na Śląsku, kompleksowo realizując szeroki zakres pełnionych przez siebie usług. Sprzęt który posiadamy, to nie tylko kolejne łóżko, które posiada certyfikaty dopuszczające go do użytku medycznego. To sprzęt najwyższej klasy, w którym każdy element został dopracowany tak, by mógł spełniać najwyższe wymogi bezpieczeństwa i komfortu osób starszych i schorowanych.

 

Komfortowy powrót do zdrowia

Oferujemy Państwu szeroką gamę łóżek rehabilitacyjnych, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi wymogami techniczno - medycznymi. Oferowany przez nas sprzęt jest dostępny w kilku klasach, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do oczekiwań konkretnych Klientów i ich Pacjentów. Naszym atutem jest również szeroko zakrojone doradztwo techniczno - medyczne w zakresie wypożyczanego przez nas sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem warunków miejscowych i konkretnej sytuacji Pacjenta.

 

Pacjent i Opiekun - nasz priorytet

Przez cały czas trwania naszej działalności nie dbamy wyłącznie o komfort Pacjentów. Nasz asortyment dobieramy w ten sposób, by spełniał on wytyczne stawiane również przez Opiekunów. Dzięki wielu ultranowoczesnym rozwiązaniom, nasz sprzęt jest wygodny nie tylko dla samego Pacjenta, ale również dla jego Opiekuna. Korzystnie wpływa on zwłaszcza na jego kręgosłup, umożliwiając mu pracę na jak najlepszym poziomie.

 

Wypożyczalnia łóżek 

Co jeszcze możemy zaoferować?

Jesteśmy specjalistycznym sklepem medycznym a to oznacza, że oprócz samych łóżek, możemy Państwu zapewnić dostęp do wielu różnych akcesoriów, jeszcze bardziej poprawiających komfort wypoczynku i pracy z Pacjentem. Koncentratory tlenu, stoliki łóżkowe i asortyment toaletowy to tylko niektóre z nich. Na naszej stronie znajdą Państwo więcej informacji na ten temat.

Rehavit wynajem łóżek rehabilitacyjnych. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że spełnimy każde Państwa oczekiwania.

wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, wynajem łóżek rehabilitacyjnych

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia