ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

W życiu każdego człowieka wystąpi kiedyś konieczność skorzystania ze sprzętu medycznego. W przypadku osób borykających się z różnym stopniem niepełnosprawności niezwykłą pomocą okazuje się łóżko rehabilitacyjne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości użytkownika. Z ekonomicznego punktu widzenia dobrym rozwiązaniem będzie wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego, bo zakup nowego wiąże się niestety z wysokimi kosztami. Jeżeli sprzęt będzie potrzebny tylko na czas rehabilitacji, wynajęcie go jest najkorzystniejszą opcją. Obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, przebierać w różnych modelach łóżek rehabilitacyjnych – różnią się funkcjonalnością, wymiarami, udogodnieniami itd.

 

Na co należy zwrócić uwagę, decydując się na wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego?

 

Przy wyborze łóżka rehabilitacyjnego istotne będzie zwrócenie uwagi na to, aby było wielofunkcyjne. Ma zapewniać pacjentowi komfort i bezpieczeństwo, ułatwiać wykonywanie podstawowych czynności i opiekę nad chorym, zwiększać niezależność pacjenta. Dobrze dobrane łóżko przełoży się na efektywność rehabilitacji, wspomoże leczenie lub opóźnienie procesów chorobowych. Przy jego wyborze zawsze trzeba mieć na uwadze stan pacjenta, jego wiek i wagą ciała, rodzaj niepełnosprawności/choroby. Znaczenie ma dobór odpowiednich wymiarów, ergonomia sprzętu medycznego, możliwość jego wymiany zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami użytkownika. W przypadku wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych można liczyć na fachowe doradztwo doświadczonego i wykwalifikowanego personelu, który pomoże w doborze optymalnego rozwiązania. Można też liczyć na dostarczenie i montaż łóżka, co stanowi kolejne ułatwienie. Ceny nowego sprzętu medycznego są wysokie, nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek.

Jeśli chce się zapewnić choremu komfort i bezpieczeństwo, przyspieszyć jego powrót do zdrowia, należy wybrać sprzęt wysokiej jakości, renomowanej marki. W przypadku wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych koszty wynajmu nie są wysokie, a oferowany sprzęt jest w pełni sprawdzony, atestowany, gotowy do użycia. Można też przetestować różne modele łóżek, co ułatwi znalezienie idealnego, w pełni dopasowanego do indywidualnych potrzeb chorego. Dostarczany przez wypożyczalnię sprzęt jest zawsze sprawny, w pełni bezpieczny, serwisowany, konserwowany, dezynfekowany. Korzystanie z jej usług odbywa się na przejrzystych warunkach, można też liczyć na wsparcie wypożyczalni, gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy techniczne. Na wynajem łóżka rehabilitacyjnego warto zdecydować się, gdy jest ono potrzebne na określony czas, chce się przetestować dany model sprzętu lub gdy nie można pozwolić sobie z powodów finansowych na jego zakup.

 

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego zalety?

 

Bardzo ważne w przypadku łóżka rehabilitacyjnego jest nie tylko dobranie odpowiednich wymiarów, ale też zwrócenie uwagi na możliwość regulowania jego długości i leża. Wypożyczalnia oferuje też szereg dodatkowych akcesoriów, które z pewnością będą dużym ułatwieniem dla pacjenta i jego opiekuna. Wymienić można między innymi wysięgnik z trójkątem, stolik montowany do łóżka ułatwiający spożywanie posiłków. Łóżka rehabilitacyjne mogą być łamane, podzielone na segmenty, co pozwala na zmianę pozycji ciała w różnych jego odcinakach, ułatwia rehabilitację i opiekę nad pacjentem. Duże możliwości regulacji łóżka są niezwykle istotne w przypadku osoby borykającej się z niepełnosprawnością ruchową. Istotne będzie to, aby można było w prosty i szybki sposób zmienić ułożenie ciała, co przeciwdziała odleżynom i przykurczom. Na uwadze trzeba mieć także materac, który powinien być dobrany do modelu wybranego łóżka, najlepiej przeciwko odleżynom, który usprawnia krążenie, stymuluje pracę tkanek, zwiększa komfort i zapobiega powstawaniu bolesnych zmian skórnych.

wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia