ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Wypożyczalnia łóżek medycznych

Czasami zmagamy się z taką sytuacją rodzinną, która wymaga od nas wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego czy medycznego. Tak, wypożyczenia, ponieważ kupno takiego łóżka to wydatek od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych, a czas korzystania z niego jest zróżnicowany w zależności od potrzeby i stanu zdrowia osoby chorej. W związku z tym warto rozejrzeć się w swojej okolicy za wypożyczalnia łóżek medycznych oferującą wynajem łóżek elektrycznych, medycznych i rehabilitacyjnych.

Wypożyczalnia łóżek medycznych, zalety.

Łóżka medyczne są podstawowym sprzętem w przypadku podjęcia opieki medycznej w domu. Pomagają one w codziennej pielęgnacji i znacznie ją ułatwiają, ale także są znacznie lepiej przystosowane do chorego lub poszkodowanego. Pomagają w codziennym wstawaniu z łóżka, zaopatrzone są w materace antyodleżynowe i wiele innych funkcji, niezbędnych w codziennej opiece.

Wynajem łóżek elektrycznych, dlaczego warto?

Jak wspomniano wyżej cena zakupu takiego łóżka często jest bardzo wysoka i zwyczajnie przekracza możliwości finansowe opiekuna. Dużo lepszym rozwiązaniem jest więc znalezienie wypożyczalni, które oferują różne rodzaje łóżek i często mają bardzo atrakcyjne ceny za wynajem łóżek elektrycznych. Ponadto, zatrudniona w takiej wypożyczalni kadra służy fachową pomocą i poradą dla osób zagubionych i stojących przed trudnym wyborem odpowiedniego łóżka dla swojego bliskiego. Warto zdać się w takich przypadkach na specjalistyczną wiedzę i doświadczenie innych osób i skorzystać z takiej porady. Będzie to z korzyścią zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich, szczególnie dla osoby korzystającej z takiego łóżka.

wypożyczalnia łóżek medycznych, wynajem łóżek elektrycznych

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia