ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Łóżko dla niepełnosprawnych

 

Osoby starsze lub z niepełnosprawnościami wymagają warunków, w których będą mogły komfortowo odpoczywać. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest łóżko rehabilitacyjne, które zapewni wygodę i bezpieczeństwo. Zakup tego rodzaju sprzętu jest jednak dość kosztowny, a dodatkowo, w wielu sytuacjach - po prostu nieopłacalny ze względu na czasowy charakter zapotrzebowania na łóżko. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest wypożyczenie łóżka.

 

Łóżko dla niepełnosprawnych dlaczego wypożyczalnia?

 

Wypożyczenie łóżka jest zdecydowanie korzystniejszą opcją w porównaniu z jego zakupem. Przede wszystkim, jednorazowy koszt zakupu specjalistycznego łóżka rehabilitacyjnego jest naprawdę wysoki, a co za tym idzie - może okazać się nieosiągalny dla wielu gospodarstw domowych. Konieczność zadłużenia się na nabycie tego rodzaju sprzętu może być nazbyt obciążająca finansowo, a przy tym - niekorzystna.

Na szczęście, łóżko dla niepełnosprawnych można wypożyczyć na jasnych i przejrzystych zasadach. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest czasowość: chory korzysta z łóżka dopóki jest ono konieczne w zamian za określoną miesięczną kwotę. Gdy sprzęt przestaje być potrzebny - nie trzeba zastanawiać się, co z nim zrobić, organizować transportu na wysypisko śmieci czy w jakiekolwiek inne miejsce lub sprzedawać łóżka, narażając się na niezadowolenie co bardziej roszczeniowych osób. Po zakończeniu użytkowania wystarczy zwrócić łóżko do wypożyczalni, gdzie zostanie ono poddane zabiegom konserwacyjnym oraz higienicznym i na powrót będzie mogło służyć chorym.

 

Łóżko dla niepełnosprawnych zalety

 

Wiele osób zastanawia się, czy łóżko dla niepełnosprawnych naprawdę jest niezbędnym akcesorium. Odpowiadamy bez wahania: jak najbardziej. Podczas gdy w trakcie krótkiej rekonwalescencji (związanej np. ze złamaniem czy zwichnięciem kończyny), rzeczywiście można poradzić sobie w zwykłym łóżku, konieczność dłuższego przebywania w pozycji leżącej wiąże się również z obowiązkiem zapewnienia choremu lepszych warunków.

Łóżko dla osób z niepełnosprawnościami pozwala na regulację wysokości całego ciała, co pozwala na jego dostosowanie do potrzeb opiekunów, ale również samych użytkowników łóżka. Możliwość regulacji pozostałych fragmentów (choćby tułowia oraz podnóżka) pozwalają na ułożenie chorego w komfortowej dla niego pozycji. Dodatkowo, zmiana położenia ciała jest niezwykle istotna w przypadku chorych obłożnie, którzy spędzają w łóżku dla niepełnosprawnych cały dzień lub jego zdecydowaną większość. Dzięki opcji adaptacji ułożenia, można skutecznie zapobiegać występowaniu odleżyn na ciele.

 

Szeroki wybór produktów

 

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oferuje wysokiej jakości łóżka przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami, a także osób w podeszłym wieku. Oprócz samego przekazania sprzętu, obsługa szczegółowo objaśnia sposób użytkowania łóżka tak, by korzystanie z niego było bezproblemowe zarówno dla opiekunów osoby leżącej, jak również dla samych użytkujących łóżko. To gwarancja dużego komfortu, także psychicznego: wiele osób obawia się, że uszkodzi wypożyczony sprzęt. Po przejściu szczegółowego instruktażu takie ryzyko nie istnieje!

łóżko dla niepełnosprawnych

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia