ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Materac przeciwodleżynowy - sposób na walkę z odleżynami

Odleżyny to głębokie rany powstające z powodu długotrwałego ucisku tkanek związanego z ich niedotlenieniem. Miejsca, w których powstają najczęściej, to styk wypustek kostnych i podłoża - obszar pięt, łokci, kości ogonowej, łopatek oraz bioder. Bardzo efektywnym sposobem na zwalczanie odleżyn jest materac przeciwodleżynowy.

Materac przeciwodleżynowy - warto?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy materac przeciwodleżynowy sprawdzi się u osoby dotkniętej tym bolesnym schorzeniem, odpowiadamy: z całą pewnością tak! Jest to sprzęt medyczny specjalistycznej klasy, w który warto zainwestować, ponieważ kolosalnie poprawia komfort i stan pacjenta. Materac przeciwodleżynowy ma specyficzną budowę. Zastosowana przy jego produkcji technika zmiennociśnieniowa sprawia, że tkanki skóry stykającej się z powierzchnią materaca są naprzemiennie uciskane. Ta technika powoduje, że w sposób znaczący redukuje się dokuczliwy ból, a mięśnie i kończyny przestają ulegać usztywnieniu. Działanie materaca powoduje również, że u pacjentów ciśnienie krwi się normuje, a ucisk tkanek w jednym miejscu zmniejsza się.

Wypożycz materac przeciwodleżynowy od naszej firmy

Należy pamiętać o tym, aby materac przeciwodleżynowy wypożyczać od renomowanych firm. Nasze przedsiębiorstwo cieszy się zaufaniem wśród bardzo wielu zadowolonych klientów. Dostępne w naszej ofercie materace wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się wysoką skutecznością w walce z tą bardzo ciężką chorobą. W razie pytań i wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego modelu nasi konsultanci służą pomocą.

materac przeciwodleżynowy

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia