ZAPEWNIAMY TRANSPORT DO TWOJEGO DOMU

Kiedy wynajem łóżka rehabilitacyjnego to dobry pomysł?

W przypadku braku możliwości samodzielnego poruszania się, bycia unieruchomionym w łóżku przez dłuższy czas, koniecznością staje się skorzystanie z profesjonalnego sprzętu medycznego. Najlepszym wyborem w takich sytuacjach jest sprzęt, który pomoże zarówno przy wykonywaniu ćwiczeń, jak również przy zmianie pozycji i codziennej pielęgnacji chorego. Nie trzeba jednak wydawać dużej kwoty na zakup takiego sprzętu, można go wypożyczyć na określony czas. Takie rozwiązanie sprawdzi się nawet w przypadku ograniczonego budżetu, dzięki czemu będzie można zapewnić pacjentowi optymalne warunki do powrotu do zdrowia. Jeśli nie jest to osoba przewlekle chora, trwale unieruchomiona, zakup łóżka rehabilitacyjnego jest zbędnym wydatkiem. 

 

Zakup sprzętu medycznego to nie jedyna możliwość, aby móc z niego korzystać na co dzień. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem okazuje się kontakt z wypożyczalnią łóżek rehabilitacyjnych. W przypadku wypożyczalni możliwe jest wybranie potrzebnego sprzętu i wielorakich akcesoriów, dzięki czemu będzie można ułatwić życie unieruchomionemu pacjentowi. Zapewnienie mu optymalnych warunków przełoży się na szybszy powrót do zdrowia, czemu właśnie służy profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny. Świetnie sprawdza się jako urządzenie tymczasowe, wynajęcie go na krótki czas wiąże się z relatywnie niskimi kosztami. Jeśli chory nie potrzebuje na stałe specjalistycznego sprzętu medycznego, jego zakup będzie niepotrzebnym wydatkiem. To samo dotyczy zbyt drogiego urządzenia, na sfinansowanie którego nie można sobie pozwolić. Dobrej jakości, funkcjonalne, nowoczesne łóżka rehabilitacyjne, z pełną regulacją, sterowane elektronicznie pilotem, kosztują i to nie mało. Można jednak zapewnić wysoki komfort życia choremu bez konieczności narażania się na duże koszty finansowe. Wypożyczalnia sprzętu medycznego ma do zaoferowania bogaty i różnorodny asortyment, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego i to w atrakcyjnej cenie. Łatwiej, szybciej i wygodniej będzie po prostu wypożyczyć to, czego się potrzebuje na określony czas.

Sprzęt medyczny oferowany w wypożyczalni jest w pełni sprawny, gotowy do użycia, serwisowany, renomowanej marki, bezpieczny w użyciu, certyfikowany. W przypadku potrzeby urządzenia o dużych rozmiarach typu łóżko rehabilitacyjne jego wynajęcie jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Można liczyć nie tylko na fachowe doradztwo doświadczonych osób, ale też na transport łóżka do domu pacjenta i jego montaż. W momencie, gdy sprzęt rehabilitacyjny przestanie być potrzebny, można go z łatwością oddać, bez martwienia się o jego sprzedaż. Każde łóżko rehabilitacyjne zużywa się w tracie użytkowania i musi być regularnie serwisowane – w przypadku tego wynajętego odpowiada za to wypożyczalnia, klient nie ponosi dodatkowych kosztów eksploatacyjnych. Interesuje go jedynie stała opłata za wynajem sprzętu medycznego. Możliwość skorzystania z usługi transportu i montażu sprzętu za niewielką opłatą sprawia, że praktycznie z dnia na dzień można zapewnić choremu potrzebne mu urządzenie rehabilitacyjne. Wpożyczenie można w każdej chwili przedłużyć, zgodnie z potrzebami chorego i nawet zmienić używany sprzęt na inny. Rehavit oferuje nie tylko same łóżka rehabilitacyjne, ale też dopasowane do nich materace. Sprzęt zostanie dobrany do wzrostu i wagi pacjenta, stanu jego zdrowia i sprawności ruchowej, stosowanych ćwiczeń.

wynajem łóżka rehabilitacyjnego

O Nas

Krzysztof Wojciechowski, Marcin Habraszka S.C.

REHAVIT to nie tylko sklep medyczny,
ale również całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Gdzie nas znaleźć

30-055 Kraków, Miechowska 5B
43-300 Bielsko Biała, Michałowicza 12
42-200 Częstochowa, Niewielka 3
45-355 Opole, 1 Maja 30A
41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 32A
41-200 Sosnowiec, Plac Medyków 1
43-100 Tychy, Fabryczna 43
44-100 Gliwice, Zwycięstwa 14

 

 

NIP: 6452537552
REGON: 243239483

REHAVIT

Posiadamy ogromne doświadczenie, ponieważ wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, elektrycznych dla niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych zajmujemy się od 2013 roku.

Wzór umowy najmu sprzętu

Wypożyczalnia